Bestuur

Bestuur

Bestuur GFC'33
Klik hier voor het organogram met het bestuur, commissies en andere taakvelden.

Voorzitter

Vacature
voorzitter@gfc33.nl

Secretaris

Xander Boers

secretaris@gfc33.nl

Penningmeester

Rens van Dooren

penningmeester@gfc33.nl


De voorzitter, secretaris en penningsmeester vormen samen het dagelijks besuur.


Accommodatie en materialen

Paul Verbong

accomodatiebeheer@gfc33.nl

Kantine

Frens Steegh

kantine@gfc33.nl

Activiteiten

Len Voeten

activiteiten@gfc33.nl

Technische zaken selectie

Ed Peters

technischezaken@gfc33.nl

Technische zaken jeugd

Mike Roumimper

technischezakenjeugd@gfc33.nl

Recreatieve teams

Len Voeten

activiteiten@gfc33.nl

Sponsoring

Faas Boers

sponsoring@gfc33.nl

Algemene zaken

Nick Poels

algemenezaken@gfc33.nl

Wedstrijdzaken

Daan Vanmaris

wedstrijdzaken@gfc33.nl

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!